welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink Hook dhe kapje Syri

- Hook dhe i shtrëngonte sy është një lloj i clasp.They bizhuteri kanë dy pjesë:.. Fiksohem një formë në gjysmë S dhe një unazë vetëm si një sy Kjo është arsyeja pse ne e quajmë ata fiksohem dhe sy që hapet e mbyllet Në këtë kategori, ne do të ju tregojmë disa aliazh zink fiksohem-dhe-sy që hapet e mbyllet për zgjedhjen tuaj. Mirë se vini për të kontrolluar.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.