welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Unakite

- Unakite u zbulua së pari në Shtetet e Bashkuara në varg malor Unaka në Karolinën e Veriut. Rruaza gur i çmuar Unakite tona janë një kombinim interesant i salmon rozë dhe jeshile fëstëk me lë të kuptohet gri-e bardhë. Ne tani mund të ofrojë madhësive të ndryshme për të përmbushur bizhuteri tuaj të veçantë duke e bërë Nevojat. rruaza më e bukur unakite do të shtohet së shpejti.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rruaza gur i çmuar

Shitja më të mirë

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.