welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Swarovski Crystal Cabochon

- Nëse jeni duke kërkuar për cabochons kristal të reja dhe emocionuese me çmimin më të ulët? Beads.us mund të takohen që ju nevojitet. Cabochons ndryshme kristali qelqi janë në dispozicion në madhësive të ndryshme, forma të ndryshme, ngjyra të ndryshme. Ju mund të përdorni këto cabochons kristal për të dekoroj tuaj varëse gjerdan varëse, byzylyk, si kostum tuaj të modës.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.