welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Sterling Silver kapje Toggle

- 925 argjendi i pastër ynë hapet e mbyllet këmbe janë në dispozicion në stile të ndryshme si shtrëngim duarsh toggle zemrës, shtrëngim duarsh lule toggle toggle romb, që hapet e mbyllet, hapet e mbyllet ovale toggle dhe kështu me radhë. Mirë se vini për të kontrolluar dhe të urdhërojë disa që ju nevojitet. Të gjitha këto kapëseve këmbe janë konkurruese në çmim .
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.