welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless çelikut kapje Toggle

- Kapëset funksionale si çelik anë të kapëseve çelik inox këmbe që janë bërë nga një bar dhe një unazë e cila gjithashtu i quajtur bar dhe i shtrëngonte unazë presin për ju që të zgjidhni. Ky lloj i kapëseve çelik inox janë përdorur gjerësisht në, kyç i dorës, byzylyk, gjerdan, ose disa bizhuteri të tjera . Mirë se vini për të kontrolluar dhe të urdhërojë disa që ju nevojitet.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.