welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless Steel Headpins

- Ne merren me kunjat ndryshme kokë bizhuteri me pakicë dhe në këtë kategori, ne do të ju tregojmë disa headpins çelik. Kunjat Shef i shërbejnë qëllimit të njëjtë si kunjat sy, por me vetëm një përjashtim. Ata nuk kanë një sy apo një lak ekzistues. Në vend të syri, ata kanë një kokë në një anë e cila pengon rruaza dhe gemstones nga bie përmes. Mirë se vini për të kontrolluar dhe të urdhërojë disa që ju nevojitet.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.