welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless Steel Eyepins

- Çeliku Stainless eyepins gjejnë përdorim të panumërta në marrjen e bizhuteri. Pasi eyepin është i lidhur përmes bead ose varëse, syri i saj mund të përdoret për të lidhur atë me komponentët e tjerë të bizhuteri dhe tela tepërt piku nga mund të looped përreth telit për të parandaluar bead ose nga rrëshqitje nëpër varëse.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.