welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants sodalitet

- Varëse unike dhe mahnitëse sodalitet është një gur të errët blu me të bardhë calcite interspersed. Varëse sodalitet është e përkryer për gjerdan varëse tuaj dhe kjo gjithashtu është dhuratë e madhe për ju për të dhënë! Nuk janë të ndryshme nga varëse sodalitet në dizajne dhe forma të ndryshme për ju për të zgjidhni. Unë jam i sigurt që ju mund të gjeni një që ju pëlqen! pendants Më shumë sodalitet tjera do të shtohen së shpejti.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.