welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Snowflake Beads xham vullkanik

- Snowflake xham vullkanik janë shumë të popullarizuara në marrjen e bizhuteri. Shumica e tyre janë sfond i zi me model lule të bardhë që është i ngjashëm me flok dëbore. Dhe kjo është arsyeja pse ne e quajmë ato flok dëbore xham vullkanik. Rruaza gur i çmuar flok dëbore tona janë në dispozicion në forma të ndryshme si të rrumbullakët, ovale, zemra dhe kështu me radhë.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Narrow nga

Formë

Vepra artizanale

Efekt

Rruaza gur i çmuar

Shitja më të mirë

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.