welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bizhuteri Shell

- Përqafojnë ndjesi e verës gjatë gjithë vitit me zgjedhjen tonë të madhe të rruaza shell dhe pendants. Ju mund të pothuajse erë oqean kur i veshur me një mbytës e Dentillium tonë dhe rruaza Heishi. Ne kemi një përzgjedhje të shkëlqyer të guaskë swirling ylbertë ose nënën shkëlqen shampanjë ngjyrë të Pearl. kompletuar look tuaj organike nga pairing rruaza bukuroshe tona shell dhe pendants dhe jewelies shumë të tjera shell.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.