welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Deti Opal Cabochon

- Seal opal Cabochon zakonisht i referohet një gotë artificial përdoret kryesisht në marrjen e bizhuteri Stylish deti bizhuteri opal shpesh merr një shkëlqim të mbinatyrshëm, që shkëlqen blu -. Sidomos kur vendoset kundër një sfond të errët Përdoret opalite Cabochon për të përfunduar bizhuteri tuaj të dashur, kështu që ju mund të filloni. duke numëruar numrin e njerëzve të cilët vijnë dhe të ju pyes, "Cila është se guri?"
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.