welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads ruse gjarpri

- Rruaza gjarpri rusë kanë shtrënguar të zezë dhe të gjelbër snakeskin-si modele dhe është referuar edhe si flok dëbore gjelbër gur. Natyra e butë e gurit e bën atë një zgjedhje e mirë për përdorim në gjerdan vathë të shkurtër dhe harton që janë të mbrojtura nga abuzimi të rëndë. Mirë se vini në kontrolloni.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.