welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Rrëshirë Cabochon

- Cabochons rrëshirë janë përdorur në bërjen e unaza, gjerdan, byzylyk, si dhe shumë krijimeve të kostum. Ju mund të zgjidhni ngjyra rrëshirë lucite, cabochons cabochons dhe faceted kristal rrëshirë si ju pëlqen. Ne jemi të kënaqur për të furnizuar Cabochon më shumë bizhuteri për ju në Beads. na.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.