welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Chalcedony Purple

- Chalcedony ka një famë të dyllit dhe mund të jetë gjysmë-transparente apo i tejdukshëm. Chalcedony Purple është në ngjyrë vjollcë që do t'i japë popullit ndjenjën e thjeshtë dhe elegante. Formë dhe madhësi të ndryshme për ju që të zgjidhni. Më e bukur purple rruaza chalcedony do të shtohet së shpejti.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:
    Items Totali:0

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.