welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cord Thread Wire

- Ne tani ofrojnë kurrizit tel fije për të gjitha projektet tuaja DIY bërë bizhuteri. Ajo përmban tela si bizhuteri Wire alumini, kordonin bizhuterish si dylli kordonin pambuku, fije fije bizhuteri si kristal dhe kështu me radhë. DIY Vizitoni faqen tonë për këshilla dhe ide për të bërë bizhuteri . Në dispozicion për shitje me pakicë dhe paketimin.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.