welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore kuarc Cabochon

- Ne merren me cabochons gur i çmuar të ndryshme dhe sot ne do të ju tregojmë disa cabochons kuarc. Cabochons Tona kuarci si u rrit kuarc dhe cabochons cabochons ametist janë të gjitha shumë e bukur për të bërë bizhuteri. Mirë se vini për të kontrolluar dhe të urdhërojë disa që ju pëlqen.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.