welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore varëse Pearl Akoya kulturuar

- Natyrore varëse Pearl Akoya kulturuar thekson feminitet në çdo gruaje. Delikate dhe i këndshëm, ajo është një accessory popullore. Njohur për famë e tyre, janë konsideruar Akoya perla klasik. Ata në përgjithësi janë të bardhë ose ngjyrë kremi, me ngjyrim ngjyrat e Rose, argjendi, ose krem. Tani Beads.us kusht kulturuar perla të ndryshme për zgjedhjen tuaj.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.