welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Gur hëne

- Rruaza gur hëne është një feldspat dhe i njohur për lustër moonlike saj ngjyrë qumështi. Rruaza gur i çmuar i madh natyror për të bërë bizhuteri dhe dhuratë dhënien. Ju mund të përdorni këto rruaza gur hëne për të bërë, byzylyk apo gjerdan bizhuteri të tjera sipas nevojës tuaj. Më shumë rruaza gur hëne do të zgjerohet dhe Unë jam i sigurt që ju mund të gjeni një që ju pëlqen.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.