welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Millefiori Bizhuteri Glass varëse

- Pendants Millefiori qelqi ynë janë shumë të bukur. Ju lutem kontrolloni pendants mëposhtme qelqi. Duket sikur disa lule mrekulli janë të bashkuar së bashku nga një sferë e cila është qelqi transparente. Këto lule të bukur të vijë menduar rruaza qelqi nga një krah në tjetrin, duket se ata janë kënduar dhe vallëzuar për ribashkim të tyre.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.