welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Millefiori Glass Beads

- Ne marrëveshje me një koleksion pjesa më e madhe prej qelqi beads Millefiori që janë në dispozicion në forma të ndryshme, ngjyra të ndryshme dhe madhësi të ndryshme. Ju lutem kontrolloni rruaza mëposhtme Millefiori. Duket sikur disa lule mrekulli që janë bashkuar së bashku nga një sferë e cila është qelqi transparente. Këto lule të bukur të vijë menduar rruaza qelqi nga një krah në tjetrin, duket se ata janë duke folur me njëri-tjetrin për fat të mirë. Mirë se vini për të kontrolluar dhe të zgjedhin disa rruaza qelqi Millefiori për bizhuteri tuaj duke e bërë miqtë e mi.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.