welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Glass Beads Matte

- Matte rruaza qelqi janë rruaza qelqi me matte përfunduar. Këto rruaza qelqi janë në dispozicion në forma të ndryshme dhe ngjyrave të ndryshme. Ata nuk kanë të shkëlqejë me gaz, por ato janë shumë simpatik me sipërfaqe të veçantë mjegullt. Ju dëshironi të dini sekretet brenda këtyre xhami rruaza, por ju nuk mund të shihni qartë dhe se është magji e saj. Unë jam i sigurt që ju doni të vet këtë magjepsjes, e drejtë? Pra, ju lutemi të vijnë për të Beads.us për të marrë rruaza magjike tona qelqi.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.