welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads xham vullkanik sofër

- Ngjyrat e pasura të sofër me famë të tejdukshëm e xham vullkanik të krijuar një mrekullueshëm, gur natyror. Xham vullkanik sofër blends zezë dhe të kuqe-kafe në modele atraktive që me siguri do e bukur për të bërë bizhuteri. Më shumë rruaza Obsidian sofër do të shtohet së shpejti.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.