welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads shkëlqen Lampwork

- Rruaza dramatike dhe shkëlqen lampwork individualisht janë handcrafted nga artizanët të aftë për cilësi të jashtëzakonshme. Zeje sofistikuar dhe ngjyra të mrekullueshëm të rritur rruaza qelqi lampwork harton. Është e sigurtë se do të jetë tuaj të preferuar. Vesh si një palë vathë apo në multi-fillesë harton gjerdan. Për shkak të handcrafted natyra e fokale komponenteve formë, madhësi dhe ngjyra mund të ndryshojnë. Mirë se vini në Beads.us të zgjidhni atë që ju pëlqen më së shumti.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.