welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lampwork Style European

- Lampwork luajnë një rol të rëndësishëm në marrjen e bizhuteri. Këtu ju mund të gjeni disa vjela lampwork rruaza European. Shumica e tyre janë të punuar me dorë në mënyrë formën, madhësinë ose ngjyra mund të ndryshojnë pak nga njëri-tjetri. Këto rruaza qelqi lampwork janë në dispozicion në forma të ndryshme si tub , rondelle, daulle dhe kështu me radhë. Unë jam i sigurt që ju mund të gjeni një të bukur për DIY tuaj.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Lampwork

Shitja më të mirë

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.