welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Iron Headpin

- Headpins Hekuri apo dikush quajmë ato kunjat T luajnë një rol të rëndësishëm në të bërë bizhuteri. Këto headpins kanë një kokë të sheshtë në një anë e cila pengon rruaza dhe gemstones nga bie përmes. Pasi një sferë e cila është apo ka qenë varëse shkau përmes një headpin, tela tepërt mund të përdoret për të bërë një lak ose tela mbështjellur për zbukurim shtesë. madhësi të ndryshme dhe ngjyra kunjat ndryshme hekuri janë duke pritur për ju.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.