welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Iron Eyepins

- Një eyepin hekuri ka përdor të panumërta në një të bërë bizhuteri. Pasi pin syri është i lidhur përmes bead ose varëse, syri i saj mund të përdoret për të lidhur atë me komponentët e tjerë të bizhuteri dhe tela tepërt piku nga mund të looped përreth telit për të parandaluar ose bead nga rrëshqitje nëpër varëse. Pra, ne e quajmë kunjat sy hekuri si mjet magjik.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.