welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Ngjyra rreshtuar Farë Glass Beads

- Color veshur rruaza farë qelqi janë rruaza qelqi me ngjyrë të brendshme. Duket se ngjyra të bukura janë fulled në një rruaza qelqi të qarta nga një zonjë zgjuarsi apo zejtar. Ju dëshironi që të prekë të gjalla ngjyrën e keq por rruaza qelqi nuk e lejojnë . Nëse ju doni që të jetë pionier i modës, në qoftë se ju duan të jenë të dallueshme, ju lutem të vijë në Beads.us për të marrë ato në çmimin me shumicë.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.