welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gjysma shpuar Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla

- Perlat ujërave të ëmbla të rritet në midhje e ujërave të ëmbla. Rruaza perla ujërave të ëmbla janë shumë më të vogla dhe më pak të shtrenjtë se perla deti, por ato janë gjithashtu shumë të qetë dhe të ndritshme. Këto shpuar gjysmë rruaza ujërave të ëmbla kulturuar perla janë shumë funksionale. Ju mund të përdorni ato për të bërë vathë perla, varëse perla, perla unazë gishti apo çfarëdo të tjera Dukatin perla ju dëshironi. Mirë se vini për të kontrolluar këto gjysmë-shpuar perla dhe disa të urdhërojë që ju pëlqen.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.