welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Gold Lampwork Powder

- Bukur lampwork rruaza qelqi pluhur në forma të pabesueshëm dhe kombinime me ngjyra! Ajo ka pluhur vezullim ari brenda të cilat rrisin bukurinë e saj. Komponentet krijojë tuaj unik necklaces, një palë vathë dhe embellishments ornament në shtëpi. Që çdo copë është bërë tërësisht me dorë, përveç variacione të lehta në model , madhësia dhe ngjyra. Ne jemi plotësisht të sigurt e më shumë rruaza qelqi lampwork dhe bizhuteri lampwork do të shtohen.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.