welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cabochons Glass

- Cabochons qelqi janë një pjesë e rëndësishme e bizhuteri qelqi. Ata janë përdorur gjerësisht në xhami një palë vathë, pendants qelqi, rrathë dhe necklaces. Nëse ju do të donte për të filluar përdorimin e qelqit në planet tuaja, duke përdorur cabochons xhami është një nga mënyra më e lehtë. Mirë se vini në Beads.us për të zgjedhur si ju pëlqen.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.