welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads filigran Cloisonne

- Beads.us ofron një numër të rruaza cloisonne filigran në forma të ndryshme si, tub ovale, zemra, drejtkëndësh të rrumbullakët, dhe kështu me radhë. Sipërfaqe simpatik filigran dhe dizajn elegant do të përmirësojë të tërheqë vëmendjen tuaj. Filigramës cloisonne Këto rruaza janë të përsosur për të bërë bizhuteri sidomos për gjerdan dhe byzylyk. rruaza cloisonne Më shumë të tjera janë gjithashtu në dispozicion në Beads.us.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.