welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Veshura bakri Plastike Cabochon

- Cabochons CCB plastike janë cabochons bizhuteri të modës tani. Si prodhues, ne mund të bëjë dhe të furnizimit me shumë stile të ndryshme cabochons CCB plastike. Ju mund të përdorni këto cabochons beading mbi byzylyk, gjerdan ose ndonjë jewelrys të tjera. Merrni këto cabochons fantastike për të dekoroj si Juaj bizhuteri kostum dhe miku im. Në dispozicion në pako.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.