welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Chrysocolla

- Chrysocolla mund të vendoset direkt në pjesën e trupit të prekur. Hedhjen atë në ballë, si një sy i tretë ofron përfitim shpirtëror. Chrysocolla është një gur shumë i butë që vjen në një ngjyrë të bukur kaltërosh-gjelbër. Ne ende kemi mijëra e gemstones në faqen tonë të internetit. Browse si ju pëlqen.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:
    Items Totali:1

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.