welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Karavidhe tunxh Claw Cord kapje

- Ne nuk jemi të çuditshme për kapje karavidhe, apo jo? Në këtë kategori ne do t'ju prezantoj disa bronzi magjike karavidhe kurrizit sërë shtrëngim duarsh. Ata janë kapje karavidhe me kapak fund, spirale, bar fund dhe kështu me radhë vetëm si një bisht të bukur. Këto thua karavidhe set kapje janë të lehtë për të bërë bizhuteri. Weclome për të kontrolluar e mëposhtme kurrizit grup kapje karavidhe dhe të zgjedhin disa që ju nevojitet.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.