welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Heart tunxh

- Zemra tunxh varëse është një lloj të popullarizuara të pendants bronzi. Të gjitha këto pendants zemrës janë në dizajn delikate dhe të ndritshëm të gazuar. Varëse të ndryshme dhe të gjalla zemra dhe zemra varëse gjerdan janë shumë të njohur në bizhuteri të bërë, sepse ata mund të shprehin një emocion të veçantë. Ejani në Beads.us dhe unë jam i sigurt që ju mund të gjeni një që ju pëlqen.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.