welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Finger Brass Ring Setting

- Tani ne kemi një seri e gisht unazë bronzi vendosjen unike për të përmbushur kërkesën tuaj të bërë bizhuteri. Më shumë settings unazë bronzi si bezel bronzi vendosjen ring, ring bronzi jastëk bazë, loop unazë bronzi vendosjen dhe shumë të pjesëve të tjera të unaza bronzi janë në dispozicion në madhësive të ndryshme dhe ngjyrave . Mirë se vini për të kontrolluar dhe të zgjedhin një që ju pëlqen goxha.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.