welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tunxh Zinxhiri Figaro

- Tunxh zinxhir Figaro është një lloj i zinxhirit bizhuteri bronzi dhe ne gjithashtu nuk janë të çuditshme për to. Lidhja e rregullt të vogla dhe të projektimit të mëdha Link janë plot simpatik dhe i keq. Zinxhirin Figaro janë përdorur gjerësisht në marrjen e bizhuteri, krijimi kostum, dekoratave qese dhe projekt shumë të tjera. Mirë se vini për të kontrolluar dhe të urdhërojë disa që ju pëlqen.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.