welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bali bizhuteri Sterling Silver

- Bali bizhuteri argjendi i pastër tregon butësi në ngjyrë të zezë, kontrastin që drita e agimit të sprovuar argjendi, që vijnë në të qënit një efekt të veçantë vizual. Si të përpunuara nga një mjeshtëri të veçantë antike, ngjyra do të zgjasë më gjatë dhe ngurtësinë e sipërfaqes do të jetë gjithashtu në masë të madhe të zgjeruara . cilësia unik dhe ngjyra të bëjë këtë bizhuteri primitive dhe tërheqëse. Ne do t'ju tregojë një koleksion të madh të jewelies bali argjendi i pastër si argjendi rruaza Bali, Bali pendants argjendi, Bali vathë argjendi dhe kështu me radhë. Mirë se vini për të kontrolluar dhe të urdhërojë disa që ju nevojitet.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.