welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Amazonite

- Rruaza Natyrore Amazonite janë në ngjyrë të butë e gjelbër ose ngjyrë blu të lehta dhe matrica natyrore. Ata janë shumë të bukura dhe kanë shumë të rralla gjelbër të bukur të lehta në ngjyrë blu. Ata janë të krahasueshme me opals peruan, megjithatë çmimet janë vetëm një fraksion i atyre rruaza. Amazonite këto rruaza me ngjyra dhe cilësi janë shumë të rralla. Ju lutem na lidhë në qoftë se ju doni disa.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.