welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

925 Sterling Silver Slide Lock kapje

- Kapje Sterling argjendi janë kapëset kryesore bizhuteri. Ne do t'ju tregojë disa argjendi i pastër rrëshqitje shtrëngim duarsh bllokohet në këtë kategori. Këto kapëset lock rrëshqitje janë gjithmonë me Mulit-fillesë, në mënyrë që ata mund të bëjnë shumë mirë me mult-fije floku litarët bizhuteri. Rrëshqitje ynë shtrëngim duarsh janë në dispozicion në madhësi të ndryshme dhe stilet. Mirë se vini për të kontrolluar dhe për të marrë disa ju duhet.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.