welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

925 Sterling Silver veshit Thread

- Këto modës argjendi i pastër temat e veshit të përcjellë hijeshi understated. Falë tyre të bukur për t'u ngjyrosur argjendi, këto temat e veshit do të punojë mirë me pothuajse çdo sferë e cila është tashmë në koleksionin tuaj, duke i bërë ata të madh për çdo projektuesi bizhuteri. Lehtë për sferë e cila është, dhe madje edhe më të lehtë për veshin, këto komponente janë të sigurt për të bërë vathë tuaj harton një hit! Ejani tek Beads.us dhe unë jam i sigurt që ju mund të gjeni një që ju pëlqen.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.