welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

2 Glass Beads Pritini Seed

- Të 2 rruaza qelqi të prerë nuk janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme apo forma kështu që është shumë e çmuar. Këto rruaza qelqi të ketë një avion që mund të japin dritën simpatik. Këto rruaza qelqi të luajë një rol të rëndësishëm në projektimin bizhuteri. Ata gjithashtu mund të përdorni për veshje , kukull dhe dekorimit të tjera. Merrni ato nga Beads.us.
  • parë:
  •    Listë
  •    Grid
  • Rendit sipas:

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2016 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.