welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vlerësoni Valuta

Rreth Vlerësoni Valuta

Të gjitha konvertimet kursin e këmbimit në Beads.us janë në varësi të dhënat e mëposhtme.
Kursit të këmbimit vijim konvertimit është në dollarë amerikanë, si një njësi reference: USD $ 1.
Kursi i këmbimit është përditësuar javore.
Kursi i këmbimit të rendit është norma kur ju arka e rendit.
Monedhë Kod Njësi Normë
Australian DollarAUDAU$0.9870176
Canadian DollarCADCA$1.018338525
EuroEUR0.833996375
British PoundGBP£0.656538125
US DollarUSDUS$1

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2019 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.