welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Shamballa Ring Finger, Alloy zink, with Cord Wax, Shape Tjera, punuar me dorë, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 12mm, :8,

 • No Item:120310145407
 • Size:12mm
 • Blera:642 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 0.95  US$ 0.92/Fije floku

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 8 Ring Size Chart
  • USA: 8
  • UK:
  • JPN: 16
  • ESP: 17
  • Insidediameter: 18.14(mm)
  • Insidecircumference: 57(mm)
 • Pesha: 6.00 G
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.