welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë balta Beads hapë, Argjilë, Kafkë, asnjë, me diamant i rremë Çeke & smalt & gjysmë-shpuar, asnjë, 14x19x15mm, : 0.5mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:130611162020
  • Size:14x19x15mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Çmimi:US$ 26.83 /Qese

Product Details

  • Vrima: 0.5 MM
  • Pesha: 15.00 G
  • Formë: Kafkë
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.