welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Diamant i rremë balta Beads hapë, Argjilë, Qen, asnjë, me diamant i rremë Çeke & gjysmë-shpuar, asnjë, 17x19x7mm, : 0.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:130611160845
  • Size:17x19x7mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 46.35 /Qese

Product Details

  • Vrima: 0.5 MM
  • Pesha: 26.00 G
  • Formë: Qen
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.