welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pluhuri kufje Jack Cap priza, Argjilë, with Tunxh, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, 10mm, 100PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130610093538
  • Size:10mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 24.4 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 300.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.