welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Zink Alloy Tool, Alloy zink, Spirancë, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 12x15x1.50mm, : 2.5mm, 2000PC/KG, KG

  • No Item:130607100237
  • Size:12x15x1.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 2000PC/KG
  • Çmimi:US$ 15.86 /KG

Product Details

  • Vrima: 2.5 MM
  • Pesha: 1000.00 G
  • Formë: Spirancë
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.