welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink kapje karavidhe kthyeshëm, i praruar, vjollcë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 38x15x7mm, : 4.5x7.5mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:121025105039
 • Size:38x15x7mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 4.5X7.5 MM
 • Pesha: 650.00 G
 • Formë: Karavidhe
 • Ngjyrë: vjollcë
 • Vepra artizanale: i praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.