welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy Stud vëth, Alloy zink, Peshk, ngjyra rose ari praruar, smalt & me diamant i rremë, i kuq, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 20x13mm, 10Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:130610105514
  • Size:20x13mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 11.27 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 80.00 G
  • Formë: Peshk
  • Ngjyrë: i kuq
  • Vepra artizanale: ngjyra rose ari praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.